Blog byl založen 5.6.2011

August 2011

Prázdniny 2011

31. august 2011 at 11:18 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary

Prázdniny už jsou u konce. To myslím netěší nikoho, ani žáky, ani učitele. Mě osobně představa, že zítra brzo vstávám a ještě musím do Té budovy, vcelku děsí. Ale v tomhle článku nechci nadávat na to, že prázdniny byly moc krátké a že škola je zas za dveřmi, ale chci zhodnotit své prázdniny..

Grafická soutěž pro začátečníky

26. august 2011 at 9:03 | Miss Nothing |  Others
Posledních pár týdnů, možná už to jsou i dva měsíce, jsem se dosti piplala s grafikou pro Grafickou soutěž, kterou měla Daysy na blogu.. A vyhrála jsem druhé místo!! :-) Je to neuvěřitelné.. Strašně mě to potěšilo.. :)

Moc děkuju Daysy za ceny :)

A Diplom pro všechny zúčastněné :)

Kelly Clarkson

20. august 2011 at 17:33 | Miss Nothing |  Blendy

Dávám tu dva blendy Kelly Clarkson. Jo, Kelly. Nikdy bych moc neřekla, že je to můj styl. Jako některé písničky od ní se mi líbily, ale nic extra nebo že ybch ji musela poslouchat pořád. Ale teď? Jak jsem to poslouchala sakra, že sem si nikdy nevšimla jejího božského hlasu? Ano, teď jsem na ní pro změnu závislá. Její hlas uklidňuje, hudba taky, a texty jsou pěkné. Tak jsem se rozhodla udělat s ní blend. A né jeden, rovnou tu dávám dva :-)Diplomy od Margíí

18. august 2011 at 9:43 | Miss Nothing |  Others
U Margíí na blogu jsem se zapojila do bleskovky a vyhrála první místo :-) Tak tady je diplomek na ukázku,k dyž se s ním Margíí tak dělala :-D14 Dort

16. august 2011 at 19:02 | Miss Nothing |  Fotím..
Dávám tu jenom fotku dortu, který mi sestra udělal k mým 14. narozeninám.. ( ty sem slavila 10.8.) Ať máte co závoïdět, protože byl prostě SKVĚLÝ!! :)


Hodnocení Grafiky od Daysy

12. august 2011 at 20:12 | Miss Nothing |  Others
Poslal jsem blend, který jsem udělal na zhodnocení k Daysy na blog, protože podle mě umí grafiku dobře a umí poradit..TAkže blend a hodnocení ..Hodnocení:
Takže..na první pohled celkem pěkný blend. Zaujmě hlavně textura na pozadí, to je pěkné. Líbí se mi i uspořádání fotek, dala si je dokonale přes sebe a určila jim skvělé místo. Vůbec se mi ale nelíbí, jak jsou po okrajích strašně rozmazané, půdobí to takovým dopatlaným dojmem. Další výtku bych měla u písma. Font by možná jakž takž šel, fajn. To, co mi ale lehce bije do očí je ta svítivá zelená. Nic proti této barvě, ale tenhle blend je laděný spáše do tmavších barev, které nejsou nijak svítivé. Možná bych dala nápis bílý nebo černý, který by okolo měl bílou záři. Pěkný efekt by možná byl i zkusit písmo udělat tak, aby vypadalo jako načmárané křádou nebo nasprejované na té zdi. Takže, zlepšit určitě cítění pro barvu, ladění a hlavně - nerozmazávat tolik! ;)

Dessing 2

7. august 2011 at 16:53 | Miss Nothing |  Blog
Už se mi nelíbil ten starý dess, tak jsem se rozhodla udělat nový, v nových barvách. Je takový jednoduchý (složití ani neumím :D ) . Mě se docela líbí.. Snad se líbí i vám..A i kdyby ne, tak já s tím nic neudělám :D :D

Dessing:
Pozadí stránky:

A oddělovač:Slovakia

6. august 2011 at 17:45 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Po poněkud dělší době se opět hlásím ZDE! Celý teto týden jsem byla na rodinné dovolené na Slovensku. Bylo to prostě SUPER!!

Bydleli jsme v horské chatě.. Hned jak sem vylezla ze dveří, tak krásný výhled na okolní hory a, přírodu a krajinu. Počasí taky nakonec docela vyšlo, ikdyž první dny bylo pod mrakem a pršelo. Bydleli jsme v Čremošné, vesnice poblíž Turčianksých Teplic.

Lozili jsme po horách a na vycházky.. Mě osobně to moc nebaví, ale nějakou záhadou jsem to přežila..Bylo to vtipné, protože mamka byla úplně vystrašená z toho, že potkáme medvěda :D Musela jsems e jí smát.. Já vím, že sme je klidně potkat mohli, ale kdybyste ji viděli..

V úterý jsme navštívili Bojnici..Krásný zámek, pěkná zoo.. Jenom škoda, že je tam tolik lidí a stojí to dost peněz..Ve středu přijela za náma ještě sestřenka, tak to bylo fajn.Další den to byla ovšem zabijácká túra. Lezli jsme na nejvyšší horu Velké Fatry, Ostriedok. Tu cestu vymýšlel blázen!! Nikde nikdo, převýšení 800 m. A kdyby nahoře aspon něco bylo..Ale né, tam byla jen mlha a vyhořelá turistická chata..Ale nějakým zázrakem jsem to vylezla i slezla a neumřela přitom.. :D

Miluju ovčí sýr, miluju slovesnkou krajinu, miluju slovenštinu.. Jo, Miluju SLOVENSKO!! ♥ :")