Blog byl založen 5.6.2011

July 2011

My Time is Running Out..

26. july 2011 at 21:26 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Poslední dobou si říkám, co se to se mnou zase děje.. Všechno už bylo téměř v pohodě, dokázala jsem si užívat života, smát se a nepřetvařovat se. Proč se ovšem ty myšlenky na opak tohohle opět vrací?
Možná to je tím, že počasí není zrovna skvělé.. Opravdu nevím. S depresivním počasím na mě obvykle padají i depresivní nálady.
Je fakt, že včerejší den jsem si užila. Spát u Raven bylo super. Nikdy by neřekl, že to dopadne tak, že jí ostříhám vlasy a že se budem fotit - a to bylo opravdu super :) ! ( Jo časem sem možná dám fotky..Kdyby to někoho zajímalo :D )

When its time to fill the void my whole life has been destroyed,And everyone around me says my time is running out,I refuse to surrender, I refuse to surrender.. ♫

Další věcí, která není zorvna pozitivní, je moje sestřenice se kterou si musím hrát. Mě opravdu nebaví s ihrát se sedmiletou holkou. Ona by ale klidně mohla být v pohodě, kdyby tu nebyl strýc. Pořád mi opakuje, že ji vidím jednou za rok, tak ať si s ní hraju. Jenže on ji vidí taky tak málo a sám nedělá nic. Ať přestane mít chytré věci a dělá si něco sám !! Takové otce bych zabila !!!!

Taylor Momsen 1

20. july 2011 at 14:12 | Miss Nothing |  Avatary
Nějak mě grafika zase chytla, tím ovšem nechci říct, že by mi šla :D Tady je jeden avatar Taylor Momsen.. Na víc jsem nějak nenašla trpělivost.. Prázdniny si teď nák moc neužívám. Včera jsme měli rodinnou oslavu a musím říct, že to byla spíš rodinná Otrava.. Nudila jsem se a to hodně..Taky jsem se zřejmě pohádala s kámošem.. Což mě dost mrzí.. Ale omlouvat se mu furt nebudu.. ! Zítra vrážím s mamkou a kámoškou do Prahy za ještě jednima známýma.. Tam se docela těším.. :) Takže se tady beze mě mějte, vracím se až v neděli 24.7..Ale to se mi stejně nebude nic chtít psát..


Taylor Momsen B1

14. july 2011 at 13:55 | Miss Nothing |  Blendy
Tak jsem si zase jednou hrála .. A vznikl z toho blend Taylor Momsen. Tak chci slyšet vaše názory!!! :DFriends are everything..

11. july 2011 at 10:24 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary


Z tábora jsem už zpátky.. Vlastně už od soboty. Ale vůbec se mi předtím nechtělo psát, takže až dnes.

Tábor byl v Bratřejově ( poblíž Vizovic ). Jako každý rok byl rozdělen na malý a velký tábor, podle věku. My, velcí, jsme spali venku ve stanech a malí v budově. Já osobně jsem se za celý tábor envyspala, ale nevadí :D Tedy vyspala jsem se poslední dva dny, kdy jsme měli povoleno spát pod širákem.

Podle mě byl tábor super, jen byl krátký. Roky předtím byl třeba na 10 dní, teď byl jen na týden. Ale i tak bych se tam nejradši vrátila. Chybí mi ti lidi, hry ani tolik ne...

Her jsme hráli spoustu. Byla jsem ve skupince, která se jmenovala Tichá Domácnost :D A byli jsme poslední :D Ale komu to vadí? Ti, co jsou na posledním místě mají stejně nejlepší výhry :D Vyhráli jsme Badminton :) Tábor byl opravdu skvělý, ikdyž byl jiný, než ty ostatní.

Nejlepší večer byl stejně ten poslední. Dožírali jsme brambůrky a dělali blbosti - kouřili jsme trávu ( jako jitrocel :D ) Tedy kouřili..spíš se fotili se zapalenými papíry :D Bylo to fajn.. :)

No a teď bude docela nuda.. Nemám teď moc co cělat o prázdninách. Dneska jdu k oční.. Radši nechci vědět, o kolik dioptrií zas hůř vidím.. :/ No nic.. A co vy? Jak si zatím užíváte prázdniny? :)

Kresba 02

1. july 2011 at 9:14 | Miss Nothing |  Kreslím..
Další obrázek..Špatná kvalita foťáku,toho si nevšímejte :D Vlasy jsem tak trochu okoukala od Avril..Mě se ta zelená v tom prostě líbí.. :) Jo a taky se tím s vámi loučím zítra odjíždím na tábor a budu tam až do 9.7. Takže se tu mějte a užijte si prázdniny!! :)