Blog byl založen 5.6.2011

June 2011

Sport day

29. june 2011 at 19:12 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary

A Sportovní den mám za sebou..Dokonce jsem ho přežila :D Ne,plavat v takovéhle zimě byl docela zážitek, obzvlášt když neumím kraula a ani šipku..Ale, světe div se, nakonec jsme (jako třída) ani nebyly poslední..Byly jsme jedenácti z třinácti.. A vyhrály jsme fruka :D Taky jsem hrála ping pong a sbírala jakésy karty.. Jsem ráda, že žiju :D

Odpoledne bylo hnusně..Dusno,dusno... A najednou prší a bouřka..Ať jsou někam..Když už, tak at prší ráno, kdy jsou všichni ve škole / práci a odpoledne at je hezky..At můžem ven.

Tady dávám diplom , který jsem dostala za bleskovku od Margíí .

This Time

27. june 2011 at 13:15 | Miss Nothing |  My Fuckin' DiaryJe to opět tady.. Období, kdy do školy chodíme jen tak sedět a hledět a nudit se ještě víc ,než normálně.. A jen čekat na to stupidní vysvědčení, které stejně nikdo nechce. Je to strašné .. Ve středu máme spotrovní den.. Nasrat!! Mám plavat.. Hahá, já a plavání? Jo ,jasně, umím to ..Ale neumím plavat rychle .. Prostě stále doufám, že bude lít a lít a lít.. ! Prosím bohové, smilujte se!!

Ovšem pomaloučku se blíží prázdniny.. Dokonalé.. :) Nemůžu se dočkat volna..

Víkend byl vcelku nudný..V pátek jsem měla brigádu..Celý den jsem stála u udírny, tak jsem pak smrděla jak uzená klobása :D V sobotu jsem se celý den poflakovala díváním se na Krok za Krokem a Gossip Girl.A v neděli jsme šly s kámoškama na bazén..Trochu si to plavání procvičit..

Odpoledne jdu ještě s mamkou do města, nějak jsem vyřadila půlku svého oblečení :D A večer na rodinnou večeři..Bratr slaví 18.. ( TAkže..Vše nej.. ) TAkový poklidný den.Zítra poslední hudebka..A ve středu moje smrt..

Bye Bye, my loves.. :) ♥

Avril 1

20. june 2011 at 15:01 | Miss Nothing |  Avatary
Trochu starší záležitost.. No, mírně jsem si hrála a vznikly čtyři avatary Avril. Jsou to nové fotky ( tedy 2011 ) . Tak, snad se líbí

Kresba 01

16. june 2011 at 20:22 | Miss Nothing |  Kreslím..
Opravdu nikdy jsem si nemyslela, že umím kreslit.. No i přesto mě to baví a rozhodla jsem se vám některé z mých "výtvorů" ukázat. Fotka je to velice "kvalitní" :D No snad rozeznáte, co to je..


Prostě nějaká holka - rockerka :D

Steb by Step

13. june 2011 at 17:07 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary

Tak se opět,asi po týdnu,hlásím.
Zřejmě jste postřehli,že teď budu psát poněkud méně. Přijde mi docela zbytečné dávat sem článek každý nebo každý druhý den. Myslím, že si to člověk přečtě spíš, když je tu jednou za čas.
Ovšem o tom jsem nechtěla psát.
Téma tohoto článku se týká víkendu.
A ten byl.. poněkud fajn :-)
Tedy pro mě..


5.6.2011 Gentlemens Club

5. june 2011 at 19:14 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Začneme s tím,proč jsem se vrátila,ikdyž někam jinam..Popravdě,chybělo mi psaní článků a čtení si vašich komentářů..A jsem ráda,že jsem zpět,ikdyž s novou přezdívkou ( Miss Nothing ) a novým blogem..I tak doufám,že se tu rádi budete vracet,jako já stále k vám :)

Tenhle blog je jiný v tom,že bude mnohem více o mně..Nebojte,nebude to jako Natalia Sadness :D Nebude tolik o kapelách..Jasně,že tu budu dávat své oblíbené písnička a tak,ale už to prostě bude jiné..Nebudou tu novinky a nejnovější statusy na facebooku ...

A teď o dnešku..V parku byl takový koncert..Vstup zadarmo,kapela skvělá..Gentlemens club .Jestli neznáte,tak je to opravdu vaše velká chyba ! Už dlouho jsem si tak nezatančila :) Super odpoledne,jen kdyby bylo menší vedro,bylo by to lepší.Už se těším,že přijedou někdy zas!! :) Jejich styl? No,takové Ska ..Poslechněte si..A povinně!! :DMe

5. june 2011 at 9:58 | Miss Nothing |  Me